Kişiye özel elektronik sigara tavsiye, diğer esigara kullanıcılarının tavsiye ettiği cihazlar, en kaliteli markalar yazımızda. Bir cihaz almadan önce kimler hangi ürünü kullanmış, hangi yorumları yapmış bilgi vermeye çalıştık.

Tavsiye Ettiğimiz Elektronik Sigara Markaları

Bir cihaz almadan önce marka araştırması yapmak önemlidir. Çünkü bazı cihazları aldıktan sonra her hangi bir parçasında arıza oluşursa yedek parça bulmak ve sorunları araştırmak gerekebilir. Bilinen ve kaliteli elektronik sigara markaları almak çok önemlidir.

  • Joyetech
  • Kangertech
  • Eleaf
  • Smok

Lütfen ürün seçerken kendinize uygun bir cihaz almaya gayret edin. En iyi elektronik sigara sizin tiryakilik seviyenize uygun olanıdır. Örneğin yüksel performanslı 150watt gücünde bir cihaz günde 1 paket sigara içen birisi için gereksizdir.

Başkalarının kullandığı modeller hakkında yazdıklarını okumak için, elektronik sigara yorumları sayfamızı inceleyip fikir edinebilirsiniz.

6 thoughts on “Elektronik Sigara Tavsiye

  1. İyi günler ankarada bu işi yapmak istiyorum..elaef pico ve smoke modelleri için toptan fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum.uygun olursa 50 parca ilk etapta alcam..fiyatlarla ilgili bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim

  2. Merhaba kolay gelsin e sigara ve likit fiyat listesi alabilirmiyim adet bazında arkadaş çevremde satış yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.