Elektronik Sigara İnceleme

Joyetech eVic VTC Mini İnceleme

joyetech evic vtc mini inceleme

Joyetech eVic VTC mini inceleme yazımızda, modelini ilk kez kullanacaklar için detaylı bir bilgi sunacağız. Bu modelde tanklar oldukça geliştirilmiştir. Cihaz her ne kadar yeni başlayanlar için tavsiye edilse de yeni güncelleme ile tiryakilere daha çok hitap etmektedir. Tiryakilere hitap etmesinin nedeni VTC Mini de kullanılan modların bir hayli karışık olmasıdır. İlk kez kullanacak olanlar ancak Firmadan detaylı bir bilgi sahibi olarak kullanmaları gerekmektedir.

İlk başta cihazı açmak için power tuşuna seri şekilde 5 kez basmak kapatırken aynı şekilde kapatmak gereklidir. Ürün cepte taşınacağı zaman mutlaka kapatma modunda kullanmak faydalı olacaktır. Elektronik sigara cihazları içinde en kusursuz model Joyetech eVic VTC Mini demek çok doğru olacaktır. Kullanıcıları tarafından tam not alan bu cihaz ile ister keyif yapın isterseniz de sigarayı bırakın.

Joyetech eVic VTC Mini Özellikleri

Joyetech eVic VTC mini cihaza genel anlamda bakıldığında gelen 3,03 yeni güncelleme ile birlikte çok fazla ayar yüklenmiştir. Bu ayarlar; power, bypass, start, temp tI, temp nI, TCR ve Temp SS316 ayarlarıdır. Ürünü manuel olarak güncelleyebiliyorsunuz. Bu cihazda 4 ml atomizer mevcuttur. Nikel ve titanyum olarak üretilmiştir. Coilleri ise 0,2 oHm ve 0,4 oHm özelliklerindedir. Coiller ile 60w kadar güç üretilebilmektedir.

Cihaz OLED ekran tasarımı kullanılarak pil gücü 2600 mAh’dır. Yükseltilebilir donanım ve bellenime sahip bir cihazdır. Joyetech eviç VTC mininin pil kapağı manyetik olarak tasarlanmıştır. Pilleri değiştirilebilir özelliklerdir.

Teknoloji donatılmış olan VTC mini elektronik sigarada olması gereken tüm donanımlara sahip bir cihazdır. Ayrıca hangi güncellemede kullandığınızı öğrenmek için cihaz kapalı konumda iken 10 kere seri şekilde power tuşuna basarak ekranda hangi sürümü kullandığınızı görebilmektesiniz. Çocuk kilidi özelliği, çift devre pil koruması, iç sıcaklık ölçümü ayarları size güvenli bir cihaz sunmaktadır. Elektronik sigara ile sigarayı bırakmak isteyenlere mükemmele yakın kolaylık sağlamaktadır.

Joyetech eVic VTC Mini Fiyat ve sipariş için: https://iyibuhar.org/urun/evic-vtc-mini-joyetech-cubis-pro/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.