vaporesso target mini inceleme

Vaporesso Target Mini cihaz incelemesi ile sizlere daha çok bilgi vermeyi amaçladık. Vaporesso Target Mini taşınabilir olması bakımından daha minimal boyutlarda üretilmiştir. Fakat küçük görüntüsüne aldanmadan yüksek buhar performansını yaşamak gerekiyor. Guardian tank ile daha yoğun tat ve buhar gücünü size hissettiren minik canavar 1400MaH gücünde dâhili pil ile size eşsiz bir performans sunmaktadır.

Elektronik sigara sevenlerin ve küçük boy cihaz kullanmak isteyen kişilerin yoğunlukla rağbet etiği Target mini mükemmel bir vaping deneyimi sunmaktadır. Üstten doldurma alanı bulunan guardian tank sayesinde kolay kullanım ve likit doldururken zorlanılmadığı için kesintisiz bir buhar heyecanı sunmaktadır. 40W kadar yüksek performans sağladığı için yeterli bir deneyim sunar. OLed ekranı ile her ayarı rahatlıkla yapabilmektesiniz. Target mini ek olarak cebinizde veya çantanızda dökülme ve sızıntıları engellemek ve çocukların oynamasını engellemek için çift kilitleme özelliğine sahiptir. Kendi kendini temizleyen coil ile daha uzun süreli kullanım sunmaktadır. Cihaz 5 kez power tuşuna basılarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Kısa devre algılanması durumunda ekranda uyarı veren özelliği ile oldukça güvenli bir cihazdır.

Vaporesso Target Mini Teknik Özellikler

 • Ergonomik kumanda tuşu
 • Avuç içi kullanım kolaylığı
 • 1400 mAh dahili pil
 • 5 ile 40W arası güç
 • TC ve TCR modları
 • 200- 600 F ısı ayarı
 • Çift devre koruma pil
 • USB ile şarj ve şarjdayken kullanım
 • 2 ml Tank kapasitesi
 • OLED ekran

Guardian Tank Özellikleri

 • Temiz vaping deneyimi için sızdırmaz
 • 2’li tank
 • TPD uyumu
 • Çocuk kilitleme
 • 22*55 mm boyut
 • 2 ml tank kapasitesi

Elektronik sigara deneyimi yaşamak isteyenlerin tercih etmesi gereken minimal tasarım, yüksek buhar performansı ve yoğun likit tadı içi tercih edilmesi gereken üstün cihaz. Lityum batarya ile fazla ısınmayı engellemektedir.

Cihaz fiyat ve sipariş için:  https://iyibuhar.net/vaporesso-target-mini/

26 thoughts on “Vaporesso Target Mini İnceleme

  1. coili değiştirin ve ıslatarak kullanın (coili takın, likit doldurun ve 20 dakika bekleyip öyle kullanın)

 1. Pili bozulursa değişimi komple kasanın değişmesi mi lazım yoksa ayrı pil sipariş edilebilir mi ?
  yani target mini kasasının hepsinin değişmesi lazım mı yoksa ayrı pil alıp monte edebilir miyiz ?

 2. Target mini almayı planlıyorum Ancak bir sorum olacak. Batarya ömrü bittiğinde değişim yapılabiliyormu

  1. Pili sabittir fakat illa ki değiştirmeniz gerekiyorsa cihazın içi sökülüp değiştirilebilir. Fakat cihazı bir elektronik tamircisine söktürmeniz lazım çünkü pil lehimlidir.

    1. bu tip piller internette bolca var, ihtiyaç olduğunda cihazın içindeki pile bakıp temin edilebilir

  1. 20 – 25 watt arası idealdir. Peş peşe sık çekerseniz her cihaz ısınır. Ancak bazen yüksek watt kullanımı veya coilin ömrü bittiğinde de aşırı ısınma olabilir.

 3. Ben çok yeni başladım e sıgara ya bu mod lar ne anlama geliyor ben target mini mi ti c 140 da içiyorum beraberinde gelen coil 05 ile doğru mu yapıyorum internet de hiç bir bilgi bulamadım neyi neyle nasıl içmek gerekiyor target mini hakkında doğru düzgün hiç bilgi yok sıgara içimi ayarı nasıl başka bir ayar gerekiyormuydu ben açtım ti c Modu iyi geldi onu içiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. target vaporesso Kısa devre algıladığı zaman nasıl bir tepki verir
  ve nerelerde bu kısa devre olmuş olabilir.

 5. Target mini ile uyumlu coiller nelerdir.Guardian tank ile hangi coilleri kullanabilirim bu makina için

 6. sadece kendi coilmi kullanılabiliyor yoksa muadili başka coil ile kullanımı mümkünmüdür.

   1. Eleaf coiller Mini için uyumlumudur? Malumunuz seramik coillerin temini zor ve zahmetli yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  1. İtalyan Vaporesso firmasının ürünüdür fakat üretim yeri diğer firmalar gibi Çin. Elektronik sigaralar patlamaz, zaten çift devre korumalıdır. Patladığını sandığınız şey pildir. 1 dolarlık piller patlar kaliteli pillerin patlaması çok düşük bir ihtimaldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.